2,43 проміле алкоголю в крові виявили патрульні у водія, який скоїв ДТП
На лінію 102 надійшло повідомлення, що в одному з автокооперативів міста на вулиці Кільцевій сталася дорожньо-транспортна пригода – зіткнулися автомобілі ВАЗ та JAC. За вказаною адресою негайно виїхав один з екіпажів патрульної поліції.

Прибувши на місце, поліцейські з’ясували, що ДТП без постраждалих і медична допомога нікому не потрібна.
Патрульні встановили, що за кермом ВАЗ перебував 46-річний чернігівець.
Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння.
Громадянин погодився пройти тест за допомогою приладу "Drager". Результат виявився позитивним – 2,43 проміле.
Інспектори склали на водія адмінпротокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП).
Матеріали передані до суду.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває підготовка до експлуатації доріг в осінньо-зимовий період 13:16
Підрядні організації Чернігівщини активно працюють над належним експлуатаційним утриманням автодоріг в осінньо-зимовий період 2025-2026 років.
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко відзначив поліцейських, які вибороли призові місця на спортивних ветеранських змаганнях 12:45
Керівник обласної поліції Іван Іщенко відзначив здобутки на спортивній арені ветеранів поліції Чернігівщини Андрія Нестеренка і Антона Душка, а також поліцейської Лілії Бондаренко.
Резервне живлення забезпечує безперебійну роботу ключових світлофорів Чернігова під час відключень електроенергії 11:42
В умовах погодинних відключень електроенергії у Чернігові продовжують працювати світлофорні об'єкти на ключових перехрестях та вулицях міста.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому 11:20
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції розшукали та затримали жінку, яка під час сварки завдала ножового поранення 40-річному прилучанину. Потерпілого госпіталізовано до лікарні, а зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.