Поліцейські притягнули до відповідальності керівництво ресторанів, яке порушило карантинні обмеження
Цими вихідними поліцейські склали два протоколи на керівництво ресторанів у Чернігові, яке попри тимчасову заборону працювати, обслуговували декілька десятків гостей всередині закладу.
Згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України №1236, ресторани наразі мають працювати «на виніс».
Виявивши порушення, дільничні офіцери Чернігівського районного управління поліції склали протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців.
Основне завдання поліції: попередити правопорушення і зменшити кількість людей, які можуть захворіти на Covid-19. Поліцейські постійно проводять превентивну роботу в місцях скупчення громадян, магазинах та інших суб’єктах господарювання, а також у громадському транспорті та з перевізниками.
У зв’язку з посиленням карантинних норм кількість рейдових груп на Чернігівщині збільшилась майже втричі: якщо раніше їх було 24-28, то зараз – понад 60. Точна їх кількість залежить від дня тижня – у п’ятницю та вихідні контроль посилюється.
До складу груп, окрім поліцейських, входять представники Держпродспоживслужби, Національної гвардії, органів місцевого самоврядування, громадських формувань, а також депутати, активісти, небайдужі громадяни. Всі вони допомагають проводити роз’яснювальну роботу з населенням.
Шановні громадяни, поліція Чернігівської області закликає дотримуватися карантинних обмежень, адже життя та здоров’я оточуючих людей залежить саме від нас з вами. Наразі зменшення кількості контактів з людьми — один зі способів боротьби з Covid-19.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.