Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 грудня, 15:37:07

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок

15.04.2021   16:39Агенцiя

Вчора співробітники Чернігівського районного управління поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області затримали в обласному центрі автомобіль з трьома підозрюваними. Чоловіки напередодні приїхали з Київщини та скоїли кілька крадіжок на території Корюківського району.

Повідомлення про першу крадіжку в одному з магазинів Сновської ОТГ надійшло до поліції вчора близько 8-ї ранку: невідомі особи вкрали продуктів щонайменше на 3 тисячі гривень. Через кілька годин до правоохоронців звернулися жителі міста Корюківка та розповіли, що з їхнього будинку вночі викрали золоті прикраси та побутову техніку.

На місцях подій працювала слідчо-оперативна група Корюківського районного відділу поліції.

Оперативники встановили, що поблизу місць скоєння злочинів був помічений один і той самий легковий автомобіль. Правоохоронці ввели поліцейську операцію «Перехоплення». В ході оперативно-розшукових заходів вони встановили маршрут, за яким рухався автомобіль зловмисників.

За кілька годин чернігівські оперативники зупинили транспортний засіб в Чернігові: в салоні перебувало троє 30-річних чоловіків. На місце прибула й слідчо-оперативна група Корюківського районного відділу поліції.

За словами начальника слідчого відділення Корюківського відділу поліції Романа Григи, зловмисники немісцеві – приїхали з Київської області. Всі троє – раніше неодноразово судимі за майнові злочини.

В ході обшуків правоохоронці виявили та вилучили все викрадене у потерпілих майно, зокрема золоті прикраси, побутову техніку, продукти.

Ці речі долучені до матеріалів кримінального провадження, відкритого за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Чоловіків затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання.

Нині вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та вручення підозри зловмисникам.

Поліцейські перевіряють чоловіків на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території України.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини