Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада
12 квітня міський голова Олександр Кодола провів оперативну нараду.
Керівники медичних установ прозвітували про стан захворюваності на ГРВІ та COVID-19.
На попередньому тижні у Ніжині захворіло на COVID-19 466 людей, з них 9 дітей. Госпіталізовано до міської лікарні протягом минулого тижня 68 осіб, 9 летальних випадків.
Станом на ранок у міській лікарні перебуває 127 пацієнтів з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19 та 21 хворий із пневмонією, за минулу добу до міської лікарні поступило 6 пацієнтів.
На амбулаторному лікуванні перебуває 527 осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 та 17 – з пневмонією, 748 осіб перебувають в режимі самоізоляції.
До Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги надійшла чергова партія вакцини від COVID-19. На даний час в наявності є 100 доз. У першу чергу, зараз на вакцинацію запрошуються особи, які старші за 65 років.
Медики закликають не ігнорувати щеплення від даної хвороби та звернутись до свого сімейного лікаря, або записатись через додаток «Дія».
Міський голова Олександр Кодола наголосив, що завданням міської влади та медичних закладів забезпечити стабільну ситуацію щодо недопущення розповсюдження COVID-19 та вчасне його діагностування та лікування.
У пологовому будинку за минулий тиждень народилося 17 дітей, з них 10 хлопчиків та 7 дівчаток.
Керівники структурних підрозділів прозвітували про виконані завдання на минулому тижні та окреслили плани на поточний тиждень.
На поточному тижні до стоматологічної поліклініки повинні надійти ще три стоматологічні установки, які були придбані за кошти міського бюджету. Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва заплановано додаткове висадження у парках і скверах дерев та кущів, а також продовження поточного ремонту доріг.
Продовжується робота по контролю за дотриманням правил благоустрою та санітарним очищенням міста. А також проводяться спільні перевірки всіма службами міста щодо дотримання санітарно-епідемічних заходів адміністрацією та споживачами закладів торгівлі, магазинів, ринків та інших суб’єктів господарювання.
Заклади освіти, крім дитячих садочків, проводять освітній процес дистанційно.
Шахова юнацька школа взяла участь в онлайн турнірі і ввійшла до юнацької вищої школи та посіла 4 місце.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох представниць Чернігівщини 14:26
Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2025 рік отримали Юлія Дзюба, членкиня Правління громадської організації «Профешенал гавермент», та Поліна Гомбалевська, президентка громадської організації «Українська асоціація студентів» – а також чинна голова Молодіжної ради при Чернігівській ОДА.
Здоров’я працівників та безпечні умови праці – у фокусі діалогу з бізнесом 13:15
Безпечне робоче середовище — це не лише вимога законодавства, а й важлива складова відповідального ведення бізнесу.
Для лікарень області надійшли ліки та спецобладнання від благодійників на майже два мільйони гривень 12:54
Наприкінці липня у Чернігівську область доставлено велику партію медикаментів, ортопедичних виробів та сучасного високотехнологічного устаткування.
У Чернігівському медичному центрі сучасної онкології встановлюють третій лінійний прискорювач 12:12
Цей апарат дасть змогу охопити ще більше пацієнтів. Лінійний прискорювач дозволяє проводити високоточну променеву терапію, що в рази збільшує шанси онкохворих на одужання.
На Чернігівщині продовжують реалізацію проєкту щодо підтримки дітей полеглих захисників та захисниць 11:45
Днями у Чернігові відбулася робоча нарада під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Івана Ващенка щодо реалізації проєкту підтримки дітей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Ініціатива започаткована ПрАТ «Авіакомпанія «Українські вертольоти».