Білий фургон став причиною смерті
Того ранку в Понорниці Коропського району селяни здали закупівельникам молоко і поверталися до своїх домівок. Треба було ще багато чого встигнути зробити в господарстві.
Повертався додому й дядько Іван (імена змінено), як почув за кільканадцять метрів гуркіт автомобіля й глухий удар. Чоловік побачив на дорозі велосипед і понівечене тіло молодої дівчини, а в ранкових сутінках розчинився білий фургон.
Дядько Іван упізнав дівчину, яка жила на цій же вулиці, чоловік спробував допомогти бідоласі, але вона нажаль померла. Коли в черговій частині Коропського райвідділу внутрішніх справ отримали повідомлення про ДТП, в результаті якого загинула 23-річна дівчина, по тривозі був піднятий увесь особовий склад райвідділу, на місце події виїхала слідчо-оперативна група. Експерт за уламками бампера й фари визначив марку авто, яке слід шукати. Свідок ДТП дещо помилився, коли розповідав міліціонерам про білу “ГАЗель”, але не набагато – уламки свідчили про причетність до скоєного білого “Фольксвагена”, що дуже схожий за типом кузова.
Чергова частина, проаналізувавши можливі маршрути порушника, силами ДАІ перекрила усі дороги, якими можна було вислизнути з району. Інформацію про розшук автомобіля було передано до сусіднього Сосницького райвідділу та Кролевецького району Сумської області. Орієнтування отримали інспектори ДПС, які несли службу в Батурині та Вертіївці.
Вже за годину білий “Фольксваген” з характерними для ДТП механічними пошкодженнями був затриманий в Сосниці. 49-річний підприємець з Чернігова, який цього ранку скуповував у селян молочні продукти, в усьому зізнався, а під час тесту водія на ступінь сп’яніння результат показав остаточний алкоголь в крові. Наразі водій затриманий до ізолятора тимчасового тримання згідно статті 115 кримінально-процесуального кодексу, авто – на штрафмайданчику.
Наразі міліцією збираються всі необхідні матеріали для порушення кримінальної справи за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого), карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.