Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 08:50:03

У Чернігові - місячник з благоустрою

06.04.2021   11:02Агенцiя

У Чернігові з 1 до 30 квітня 2021 року проводитиметься місячник з благоустрою. Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова.

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», традиційного Дня довкілля цього року не проводитимуть.

Але, з метою покращення благоустрою, організації озеленення, підтримання належного санітарного стану території міста Чернігова, комунальним підприємствам Чернігівської міської ради, ОЖБК, управителям та ОСББ доручено забезпечити прибирання територій, що перебувають на обслуговуванні, з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів.

Очищення вулично-дорожньої мережі від ґрунтових наносів забезпечуватиме КП «АТП-2528».

Прибиранням зелених зон, парків, скверів у центральній та історичній частині міста займатиметься КП «Зеленбуд».

Управлінню культури та туризму та КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» доручено забезпечити прибирання сміття на міських кладовищах та ремонт братських могил і пам’ятників із наведенням належного санітарного стану на прилеглих до них територіях.

КП «Муніципальна варта» посилюватиме постійний контроль за виконанням «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова» в частині прибирання власних, прилеглих та закріплених територій за підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини