Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 17:38:57

Чернігівський ДемАльянс шукає установи для дітей, які потребують допомоги

23.10.2012   14:46Агенцiя

Активісти чернігівської організації "Демогратичний альянс" звертаються до чернігівців з проханням допомогти визначити ті дитячі установи, яким необхідна допомога

Демократичний Альянс, вже другий рік до свята Святого Миколая проводить благодійний інтернет-аукціон "Купи зустріч" (минулий рік http://korobok.net.ua/vstrecha/).

У минулому році на зібрані кошти організатори аукціону допомогли загалом двом дитячим закладам. Ними стали Будинок матері та дитини жіночої виправної колонії №44 та Центр соціально - психологічної реабілітації в селі Хмільниця.

Основною метою аукціону є збір грошей для центру соціальної реабілітації село Хмільниця (їм допомагаємо кожен рік) і для _____________, а ось тут треба Ваша допомога.

Активісти ДемАльнсу кажуть: "Хочемо допомогти ще як мінімум однієї організації, але з цим виникли проблеми. Порадили одну чернігівську лікарню, в якій відділення для дітей має проблеми з обладнанням. Зв'язалися з представником, пояснили ситуацію, начебто все добре, але начальство сказало, ми не можемо отримувати таким чином допомогу. Благодійні внески можуть брати, а тут не можуть. Одним з наших умов з надання допомоги є оприлюднення мешканцям Чернігова конкретно, що ми купуємо і кому, відповідно були змушені їм відмовити".

Умови щодо надання допомоги:
1. Шукаємо одну організацію (дитячий будинок, лікарня …), робота якої безпосередньо пов'язана з дітьми;
2. Заздалегідь з представниками організації вирішуємо, що здобуваємо;
3. Сума придбання невелика, від 2 до ___тис. грн.;
4. Предмет придбання має бути не одноразового використання;
5. Дана організація повинна ДІЙСНО потребуватиме допомоги, так як багато дитячі будинки мають достатньо багатих опікунів.

Якщо Ви знаєте, хто дійсно потребує, прохання повідомити про це на електронну пошту cn@dem-alliance.org або ж за телефонами 093-899-80-52, 050-465-75-97 Висоцький Геннадій.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.