Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 липня, 09:23:48

Діти, залишені без нагляду, можуть потрапити в небезпеку

02.04.2021   15:54Агенцiя

Вчора, близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Генерала Пухова на першому поверсі багатоповерхівки дитина близько 5 років кидає з вікна побутові речі.

Заявник вважає, що дитина вдома сама, тому може бути в небезпеці. За вказаною адресою одразу виїхав один з екіпажів патрульної поліції.

Прибувши на місце, поліцейські побачили на землі біля під’їзду москітну сітку, продукти та деякі побутові речі. У відчинене вікно на першому поверсі виглядав маленький хлопчик.

Побачивши патрульних, дитина спробувала вилізти до них через вікно. Тому, щоб її убезпечити, один з інспекторів зняв хлопця з підвіконня та посадив до службового авто. Все, що змогли з’ясували патрульні – це, що хлопчику 7 років і вдома він сам.

Щодо ситуації, яка склалася, охоронці порядку сповістили ювенальну поліцію, яка направила на місце свого співробітника.

За деякий час додому повернулася мати хлопчика. Жінка повідомила, що залишила сина самого через його хворобливий стан.

Інформацію до поліції про маленького, що лишився без догляду батьків, надав 15-річний хлопець. Він проходив повз і вирішив не лишатися осторонь.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі

4 липня цей день в Україні і світі 07:48

ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.