Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 06:01:53

Три роки позбавлення волі контрактнику за повторне ухилення від військової служби: вирок суду

02.04.2021   11:48Агенцiя

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом.

Установлено, що солдат однієї з військових частин ЗСУ, яка дислокована у Чернігівській області, ухилявся від проходження військової служби у період з 13.02.2020 по 22.11.2020, проводячи час на власний розсуд. При цьому, обвинувачений вчинив вищевказані протиправні дії повторно, в період дії щодо нього іспитового строку, оскільки вже був засуджений за ухилення від військової служби у 2018 році.

02.04.2021 Чернігівський районний суд Чернігівської області повністю підтримав позицію публічного обвинувача. Врахувавши повторність вчинення умисних злочинів, а також відверте ігнорування з боку обвинуваченого вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», за вчинення злочину, передбаченого ст. 407 ч. 4 КК України, суд призначив обвинуваченому покарання у виді 3 років 1 місяця реального позбавлення волі.

Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини