Селищний голова вирішив нажитися на прибиранні снігу, але потрапив під суд
Прилуцька окружна прокуратура направила до Прилуцького міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно колишнього селищного голови, який обвинувачується у привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, складанні та видачі завідомо неправдивих документів (за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
У ході досудового розслідування встановлено, що у Прилуцькому районі громадянин, перебуваючи на посаді селищного голови, з метою привласнення бюджетних коштів, виділених з місцевого бюджету, склав завідомо неправдиві документи – договори про виконання робіт з розчищення снігу у населених пунктах району та акти до них.
У подальшому, обвинувачений вніс в акти прийняття виконаних робіт недостовірні відомості про надані послуги по роботах, які не виконувалися, надавши їм статус офіційних.
Вказані документи послугували підставою для незаконного перерахування бюджетних коштів на рахунок підрядника у сумі понад 37 тис. грн, які й привласнив обвинувачений.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.