Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 18:15:51

Кращі міліціонери-плавці працюють в УБОЗі Чернігівської області

23.10.2012   11:23

Міліціонер має вміти не тільки вправно стріляти з табельної зброї, швидко бігати та володіти прийомами рукопашного бою, а й добре плавати.

Практика підтверджує справедливість цих слів, адже і взимку, і влітку міліціонерам часто доводиться рятувати як любителів відпочинку на воді, так і рибалок, які провалилися під лід.

Днями в рамках Спартакіади-2012 відбулися змагання з плавання серед працівників міськрайвідділів та галузевих служб УМВС області. У змаганнях взяли участь 53 плавці з 27 команд (по 2 учасники від команди). Запливи учасників змагань проходили в басейні Чернігівської школи №19 на дистанції 100 метрів.

Кращими плавцями серед міліціонерів області показали себе працівники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС, друге місце посіла команда навчального центру при УМВС в області, і третіми стали співробітники спеціальної роти судової міліції “Грифон”.

В особистому заліку перемогу святкував Дмитро Бондаренко працівник УБОЗ УМВС, на другому місці – Дмитро Мироненко з навчального центру, і третє місце посів Євген Кирильченко з УБОЗу.

Після закінчення змагань в актовому залі Управління МВС в області відбулася церемонія нагородження переможців та призерів змагань. Помічник коменданта гарнізону Сергій Говорунець вручив переможцям грамоти, медалі та цінні подарунки і побажав успіхів у службі та подальших спортивних успіхів.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.