Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 13:49:00

Продовжується робота з виявлення нелегальних автозаправок

30.03.2021   10:39Агенцiя

Минулого тижня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді доручив усім областям до 29 березня відпрацювати АЗС та інші суб’єкти господарювання на ринку паливо-мастильних матеріалів на предмет законності їх роботи.

29 березня заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Олександр Савченко провів засідання робочої профільної групи, щоб заслухати результати перевірок по регіональним АЗС. До обговорення долучилися представники департаментів ОДА, податкової служби, Нацполіції, екологічної та архітектурно-будівельної інспекцій, інших контролюючих органів Чернігівської області, а також Асоціації підприємців.

— На сайті Perevirazs.info інформація про виявлені нелегальні АЗС на території Чернігівської області відсутня. Проте за результатами моніторингу діяльності 11 АЗС виявлені певні порушення та недоліки в їх роботі. Тому маємо детально проаналізувати законність роботи таких заправок та прийняти рішення щодо їхньої подальшої діяльності, — наголосив Олександр Савченко.

За інформацією представників податкової служби наразі дві заправки з цих 11 позбавлені ліцензії та не працюють. Стосовно інших дев’яти проводяться детальні перевірки. Основне порушення — відсутність документів про введення об’єкта в експлуатацію.

Тож члени комісії вирішили залучити представників Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівські області до вивчення ліцензійних справ даних заправок. За результатами спільної перевірки підприємці – власники АЗС отримають повідомлення та приписи щодо усунення порушень.
Виявлені недоліки суб’єкти перевірок мають усунути у встановлений законодавством термін.

Довідково. Упродовж березня проведено 107 перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері реалізації пального. Станом на 29 березня виявлено 55 таких порушень. З незаконного обігу вилучено 938,7 тонни паливо-мастильних матеріалів вартістю понад 21,6 мільйона гривень. У результаті складено 9 адміністративних протоколів, розпочато 3 кримінальні провадження, винесено 49 приписів про усунення порушень.

Останні новини Чернігівщини

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог 13:40

За період встановленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, і посилення карантинних обмежень фахівці територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, починаючи з 29 березня і по 13 квітня включно, провели 3672 заходів державного контролю об’єктів нагляду.

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень 13:17

У березні 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено 1,3 млрд грн податків та зборів. У Головному управлінні пояснили, що цей показник перевищує надходження березня минулого року на 47 відс. або на 416,7 млн гривень.

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних 13:00

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці 12:57

UA: Українське радіо: Чернігівська хвиля почало мовити у селищі Козелець. Відтепер у цьому регіоні програми найбільшої радіомережі України можна слухати на частоті 88 FM.

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді 12:34

Її провів голова райдержадміністрації Григорій Ковтун з керівниками структурних підрозділів.