Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 13:57:09

У громадянки, яка прибула на побачення до державної установи "Чернігівський слідчий ізолятор", виявлено наркотичні засоби

27.03.2021   09:37Агенцiя

Незважаючи на неодноразові роз’яснення вимог законодавства, попередження про настання кримінальної відповідальності за доставлення до установ попереднього ув’язнення та виконання покарань заборонених предметів, такі порушення продовжують мати місце.

Так, до державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» на побачення з одним з ув’язнених прибула місцева мешканка. Працівниками слідчого ізолятора роз’яснено та у письмовій формі попереджено відвідувачку про необхідність дотримання вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення», доведено вимоги Кримінального кодексу України.

Незважаючи на це, громадянка належним чином не відреагувала, про наявність заборонених предметів персонал СІЗО не повідомила, а намагалась у спідній білизні доставити до установи медичний шприц з невідомою речовиною. Під час огляду вказані заборонені речовини було вилучено.

За вказаним фактом слідчими Чернігівського районного управління поліції ГУНП в області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 КК України.
Відповідальність за цей злочин передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у провадженні здійснюється прокурорами Чернігівської окружної прокуратури. Хід слідства та його результати взято на контроль обласною прокуратурою.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини