Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 14:06:33

За тиждень викрито 52 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль

26.03.2021   17:22Агенцiя

З 18 по 24 березня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 52 порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито сім грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову).

Також складено 36 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Крім цього, складено 10 актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 12 кг риби та 27 од. сіток.

«Всього у порушників вилучено 20 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 35 од. заборонених знарядь лову. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 3 690 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 2 967 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Для прикладу, 19 березня в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Коропської громади інспектором Чернігівського рибпатруля було зафіксовано порушення Правил рибальства. На озері недалеко від с. Оболоння місцевий житель «рибалив» за допомогою забороненого знаряддя лову  - сітки зяберної (одностінної). У протизаконний спосіб порушник встиг виловити 3 екз. плітки та одного синця. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 340 грн.

22 березня на р. Десна, поблизу с. Іванівка Іванівської громади викрито двох місцевих жителів, які за допомогою сітки поріжної встигли виловити 2 екз. білизни, загальною агою 3 кг. Завдано збитків у розмірі 510 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які будуть направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. Рибу і заборонені знаряддя лову вилучено.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 листопада 2020 року на Чернігівщині діє заборона на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. З розташуванням зимувальних ям у водоймах на території області можна ознайомитися на інтерактивній карті за посиланням.

З початку дії заборони рибпатрулем складено 315 адміністративних протоколів на порушників Правил рибальства на зимувальних ямах, накладено штрафів на загальну суму 30 680 грн.

Останні новини Чернігівщини

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог 13:40

За період встановленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, і посилення карантинних обмежень фахівці територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, починаючи з 29 березня і по 13 квітня включно, провели 3672 заходів державного контролю об’єктів нагляду.

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень 13:17

У березні 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено 1,3 млрд грн податків та зборів. У Головному управлінні пояснили, що цей показник перевищує надходження березня минулого року на 47 відс. або на 416,7 млн гривень.

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних 13:00

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці 12:57

UA: Українське радіо: Чернігівська хвиля почало мовити у селищі Козелець. Відтепер у цьому регіоні програми найбільшої радіомережі України можна слухати на частоті 88 FM.

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді 12:34

Її провів голова райдержадміністрації Григорій Ковтун з керівниками структурних підрозділів.