Ніжин: "круглий стіл" щодо розвитку міжнаціональних відносин
25 березня відбувся «круглий стіл» за участі національних меншин міста.
У засіданні взяли участь заступник міського голови Сергій Смага, начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак, директор краєзнавчого музею ім. Івана Спаського Геннадій Дудченко, завідувач відділу історії Ніжинського краєзнавчого музею ім. Івана Спаського Сергій Зозуля, науковці, представники общин різних народностей.
Присутні обговорили розвиток відносин між общинами в міжнаціональному просторі, відтворення історичної спадщини, вплив грецької діаспори на культурне життя, економічний розвиток древнього Ніжина.
Обговорили перспективи відзначення в місті 200-річчя з Дня незалежності Греції у форматі «круглого столу», проведення наукової конференції чи онлайн зустрічі чи у іншому форматі відповідно до карантинних обмежень.
Підняли питання про видання книги грецькою общиною щодо культурних надбань Ніжина.
Відзначили начальника управління культури і туризму Тетяну Федорівну Бассак Грамотою Всеукраїнського бюро «Освіта дорослих України» Міжнародного Інституту ціложиттєвого навчання ЮНЕСКО за значний внесок у розвиток досліджень життя і творчості діячів науки, культури і освіти XVIIІ – XX століть.
Тетяна Бассак брала участь у проєкті «Діалог культур».
«Багатонаціональність нашого міста – це наша унікальність, ми пишаємося, це наша родзинка» – наголосила Тетяна Бассак.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.