Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 14:18:18

Чернігів: ділянка вул. Котляревського перекривається для автотранспорту до 19 квітня

19.03.2021   13:00Агенцiя

Перекриття вулиці Котляревського на ділянці від перехрестя з вул. Чайковського до перехрестя з вул. Мстиславською триватиме ще місяць, по 19 квітня.

Тут виявлено руйнацію склепіння старого залізобетонного каналізаційного колектора, характер і обсяг якої подібний до минулорічної аварії в мікрорайоні "Шерстнка". На вул. Котляревського необхідним технічним рішенням є термінова заміна 62 погонних метрів аварійного колектора. Дозвіл на продовження перекриття руху виконком міської ради дав 18 березня.

Відповідно до рішення виконкому, на перекритій ділянці будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемами організації дорожнього руху, погодженими в Управлінні патрульної поліції м. Чернігова. Ділянка, на якій проводяться роботи, буде освітлена в нічний час.

Також, за інформацією міського управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку, на час перекриття руху на вул. Котляревського автобус №27, звичайний маршрут якого проходить цією ділянкою, об’їжджатиме її по вулицях Софії Русової та П’ятницькій та матиме кінцеву зупинку на вул. Котляревського. До своєї звичайної кінцевої зупинки – на вул. Гончій біля Лікеро-горілчаного заводу – він через тимчасово не доїжджатиме.

Подробиці щодо цієї аварії на колекторі та її ліквідації за повідомленнм КП "Чернігівводоканал":

У результаті руйнації залізобетонного каналізаційного колектору діаметром 400 мм, 12 березня на проїзній частині по вулиці Котляревського в місті Чернігові утворився провал.

Після проведення обстеження ділянки колектору з’ясувалося, що склепіння труби має численні пошкодження, колектор є аварійним і ремонт його не доцільний.

Каналізаційний колектор по вулиці Котляревського було збудовано у 1989 році, він виробив свій термін експлуатації і підлягає заміні.

З метою запобігання екологічній катастрофі та відключенню водопостачання значної кількості споживачів центральної частини міста Чернігова, КП «Чернігівводоканал» було прийняте рішення про термінову заміну аварійної ділянки каналізаційного колектору протяжністю 62 м.п. на проїзній частині по вул. Котляревського в м. Чернігові. Враховуючи, що зазначений колектор працював у перевантаженому режимі, було прийняте рішення про збільшення діаметру труби колектору з 400 до 600 мм

17 березня в КП «Чернігівводоканал» було закуплено та доставлено на склад підприємства 66 погонних метрів двошарової каналізаційної труби діаметром 600 мм.

КП Чернігівводоканал» було обґрунтовано відповідне рішення про перекриття вулиці Котляревського на зазначеній ділянці по 19 квітня 2021 року. Таке рішення було схвалено на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 18 березня. Перекриття руху автотранспорту на вказаній ділянці є необхідною умовою запобігання виникненню аварійних ситуацій та якісного виконання робіт.

Наразі на ділянці виконання аварійних робіт по заміні колектору по вулиці Котляревського ведуться підготовчі роботи з демонтажу асфальтобетонного покриття, бордюрного каменю та зруйнованої водопровідної камери. Роботи виконуються силами та засобами КП «Чернігівводоканал».    Телефон аварійно-диспетчерської служби КП «Чернігівводоканал» - 0800-50-50-51;
    Телефон міського комунального контакт-центру - 0800-50-93-50.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог

Фахівці Держпродспоживслужби Чернігівщини здійснили понад 3670 заходів контролю і виявили більш ніж півтисячі порушень протиепідемічних вимог 13:40

За період встановленого «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, і посилення карантинних обмежень фахівці територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, починаючи з 29 березня і по 13 квітня включно, провели 3672 заходів державного контролю об’єктів нагляду.

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень 13:17

У березні 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено 1,3 млрд грн податків та зборів. У Головному управлінні пояснили, що цей показник перевищує надходження березня минулого року на 47 відс. або на 416,7 млн гривень.

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних 13:00

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці 12:57

UA: Українське радіо: Чернігівська хвиля почало мовити у селищі Козелець. Відтепер у цьому регіоні програми найбільшої радіомережі України можна слухати на частоті 88 FM.

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді 12:34

Її провів голова райдержадміністрації Григорій Ковтун з керівниками структурних підрозділів.