Анна Коваленко зустрілася з бізнес-леді Чернігівщини
Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко за бізнес-сніданком обговорила з представницями бізнесу, громадськими діячками, депутатками, творчими особистостями Чернігівщини важливі питання життєдіяльності регіону.
Ініціаторкою заходу стала радниця з питань гендерної політики голови ОДА Юлія Заїка.
- Необхідною умовою роботи органів місцевої влади, в тому числі і моєї, є публічно-приватний діалог. Адже мовлення нерозривно пов'язане із мисленням, яке потім трансформується в певні дії та розвиток для області. Я зараз постійно знаходжуся в діалозі – з керівництвом громад, представниками бізнесу, жителями області. Тільки так можна витягнути проблеми нагору і спільно знайти правильне рішення, - зазначила Анна Коваленко.
У форматі живого спілкування голова облдержадміністрації відповіла на питання присутніх, які стосувалися її роботи. Зокрема, про пілотні проєкти економічного розвитку стосовно наповнення бюджету громад, зустрічі з керівництвом районів для вирішення проблемних питань, про те як долучитися до ініційованого нею проєкту “Дороги смаку Чернігівщини”.
- Якщо ви не озвучите свою ідею, то про неї ніхто не дізнається - треба спілкуватися. Вже сьогодні тут ви можете почати це робити, - порадила Анна Коваленко, відповідаючи на питання, як знайти однодумців для реалізації своїх соціальних ініціатив.
Очільниця області закликала жінок долучатися і до програми наставництва, яка допомагає дітям-сиротам та дітям без батьківського піклування соціально адаптуватися та інтегруватися в суспільство.
– Це не вимагає якихось великих коштів, мова йде про спілкування та передачу досвіду для зміни мислення. Ми повинні дати дитині мотивацію до прагнення досягати чогось кращого, – наголосила голова облдержадміністрації.
Наприкінці зустрічі присутні домовилися про співпрацю, підтримку обговорених ініціатив та подальше спілкування.
Останні новини Чернігівщини
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.
У Куликівської та Холминської громад – нові партнери з Хмельниччини та Івано-Франківщини 17:06
Куликівська селищна територіальна громада сьогодні підписала Меморандум про співробітництво з Теофіпольською громадою Хмельницької області в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
Роман Виноградський — призер чемпіонату України з лижних перегонів 16:57
У період з 20 по 24 січня у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.