Виявлено 471 новий випадок COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 березня в області зафіксовано 471 новий випадок COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило інфікування у 126 чернігівців, 51 ніжинця, 13 прилучан. Захворіло 38 жителів Козелецького району, 35 - Ічнянського, 47 - Ніжинського, 34 - Носівського. 27 випадків захворювання виявили у Коропському районі, 26 - у Городнянському, 24 - у Бахмацькому, 14 - у Менському, 11 - у Семенівському, 10 - у Чернігівському. По одному випадку інфікування зафіксовано у Борзнянському, Сосницькому і Новгород-Сіверському районах, шість - у Ріпкинському, чотири - у Куликівському, два - у Бобровицькому. З них 53 особи на госпіталізації.
На жаль, маємо ще шість летальних випадків. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє 70-річних, 84-річний чоловіки та 80-річна жінка з Чернігова, а також 82-річна жителька Прилуцького району та 70-річна жителька Варвинського району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 95 хворих. З них 12 чернігівців, 11 ніжинців стільки ж мешканців Бахмацького району. По шість одужавших у Варвинському, Козелецькому й Ніжинському, по п'ять - в Ічнянському, Носівському районах та у Прилуках, по чотири - у Ріпкинському, Чернігівському, Менському і Коропському. Двоє хворих одужали у Борзнянському, стільки ж у Прилуцькому та Бобровицькому районах, по троє - у Городнянському та Куликівському. З них 25 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 38 295 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 32 401 пацієнт одужав;
– 4 555 — лікується амбулаторно;
– 532 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 731 летальний випадок;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 2500 тестувань.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.
Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.
У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22
11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.
Психосоціальна підтримка для кожного: на Чернігівщині запрацюють дві мультидисциплінарні мобільні бригади 13:51
У Чернігові та Городнянській громаді планують сформувати дві мультидисциплінарні мобільні бригади, у складі яких будуть соціальні працівники, психологи, кейс-менеджери, асистенти.
Поліція Чернігівщини викрила посадовця комунального господарства, зловживання службовим становищем якого спричинило збитки державі на майже 700 тисяч гривень 13:29
Слідчі Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань завершили досудове розслідування та склали обвинувальний акт відносно заступника начальника відділу комунального господарства управління житлового-комунального господарства, зловживання службовим становищем якого під час будівництва централізованої каналізації на вулицях Чернігова призвело до завдання збитків державі на понад 700 тисяч гривень.