Рівень води в Десні: більше ніж минулого року, але не критичний
За тиждень вода у Десні піднялася всього на 26 сантиметрів і зараз складає 270 см над «0» поста. Але в минулому році в цей час рівень води був ще набагато нижчий – 213 см над «0» поста.
Про це на щотижневій розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради сьогодні, 16 березня, проінформував присутніх начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради Григорій Годун.
- З п'ятниці (12 березня) кожну добу вода підіймається на 5-6 сантиметрів. Прогноз такий, що у нас самий високий рівень води буде на кінець квітня - початок травня і буде складати – 400-460 сантиметрів над нулем поста, - повідомив він.
На сьогоднішній день ще більше 3 метрів є в запасі й підтоплення міста Чернігова не очікується.
- В принципі, середньодобова температура підіймається дуже плавно й це дає підстави сподіватися, що ми обійдемося без великих катаклізмів та підтоплень, - зауважив міський голова Владислав Атрошенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Прилуччині поліцейські затримали водія, який скоїв смертельну ДТП 11:45
Слідчі слідчого управління обласної поліції затримали водія легкового автомобіля, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду у Парафіївській громаді. Внаслідок аварії загинула пасажирка транспортного засобу.
В суботу завершився двотижневий відпочинок першої групи школярів із Чернігівщини в таборі Чернівецької області. 11:14
Сьогодні щаслива малеча повернулася додому та зустрілася з рідними, привізши із собою яскраві спогади та емоції.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 10:49
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення шахрайських дій під приводом продажу програмного забезпечення 10:28
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним раніше судимого 37-річного мешканця Чернігівського району за фактом заволодіння ним чужими грошовими кошами шляхом обману. Вироком суду чоловіка засуджено до штрафу у сумі 34 тис. грн.
Польська музика у Чернігівському філармонійному центрі 10:06
Польська музика звучала 14 червня 2026 року у залі Чернігівського обласного філармонійного центру.