Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 04:20:31

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові розглянула питання порядку денного

13.03.2021   10:46Агенцiя

Питання щодо належного забезпечення дорожнього руху в м.Чернігові розглядалися 11 березня на засіданні постійної комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху.

У роботі комісії під керівництвом заступника міського голови Олександра Атрощенка взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств та представники правоохоронних органів.

У порядку денному зсідання, який формується переважно за пропозиціями юридичних і фізичних осіб, що надходять у зверненнях до міської ради та її профільних структурних підрозділів, було 20 питань. Частина цих пропозицій комісією підтримана. Члени комісії під час розгляду питань враховували всі пропозиції депутатів міської ради та жителів міста, а також вимоги нормативних документів, які регулюють питання безпеки дорожнього руху.

Так, комісія підтримала звернення мешканців вулиці Кистяківських стосовно встановлення дорожнього знаку, який би забороняв паркування автомобільного транспорту на цій вулиці біля будинків №1, 3, 5, 7 та 4, 6 (від вул. Шевченка до розвилки вул. Кистяківських). Така необхідність виникла через те, що на даній ділянці вулиці паркується багато автомобілів, які заважають мешканцям безперешкодно виїжджати та заїжджати до своїх дворів на автомобілях.

Також комісія підтримала окремі депутатські звернення, серед яких облаштування підвищеного пішохідного переходу по проспекту Перемоги в районі будинку №119а. На цій ділянці доволі інтенсивний рух автомобільного транспорту. Через недотримання правил дорожнього руху там постійно трапляються аварійні ситуації та ДТП, учасниками яких також є і діти. Тож рішення про встановлення примусового обмеження швидкості є доцільним.  

Ще одне підтримане звернення депутата міської ради стосувалося встановлення пристроїв зменшення швидкості на пішохідних переходах по вул. Всіхсвятській в районі ЗОШ №27 та ЗОШ №30. Планується, що встановлення підвищених пішохідних переходів будуть робити разом з облаштуванням нового дорожнього покриття на зазначеній ділянці.

Низку інших питань порядку денного комісія відхилила через недоцільність чи відсутність техніко-економічного обґрунтування. Були й питання, які комісія відправила на доопрацювання, оскільки їх необхідно вивчити більш детально. Рішення щодо них буде прийняте на наступних засіданнях комісії.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 726 нових випадків COVID-19

Виявлено 726 нових випадків COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 15 квітня в області зафіксовано 726 нових випадків COVID-19.

Президентська програма іпотечного кредитування «Доступне житло» буде розширена - Кирило Тимошенко 17:44

Верховна Рада 263 голосами «за» 13 квітня підтримала законопроєкт, що дозволяє найближчим часом видати близько 8 000 іпотечних кредитів і передати у фінансовий лізинг 12 000 квартир.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 16:55

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в березні 2021 р. в області становив 101,6%, в Україні – 101,7%.

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок 16:39

Вчора співробітники Чернігівського районного управління поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області затримали в обласному центрі автомобіль з трьома підозрюваними. Чоловіки напередодні приїхали з Київщини та скоїли кілька крадіжок на території Корюківського району.