Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 13:22:53

Фахівці Держпродспоживслужби слідкують за виконанням норм Санітарного регламенту у школах

13.03.2021   09:54Агенцiя

У Коропській територіальній громаді за участю фахівців місцевого управління Держпродспоживслужби тривають моніторингові обстеження шкіл на предмет дотримання вимог нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, зокрема щодо організації харчування і медичного обслуговування, облаштування території, організації освітнього процесу, роботи з технічними засобами навчання тощо.

Особливу увагу спеціалісти звертають на складання двотижневого перспективного меню, забезпечення дітей якісною питною водою, облаштування місць для учнів з особливими освітніми потребами, на нові вимоги до санвузлів, організацію лабораторного контролю мікроклімату, освітлення.

Серед основних рекомендацій, наданих фахівцями, в тому числі передбачення внутрішніх санітарних вузлів з підведенням до умивальників холодної та гарячої проточної води; встановлення у туалетних кабінах непрозорих дверей із замками зсередини, постачання гарячої проточної води до навчальних кабінетів з фізики, хімії, біології, лабораторій та майстерень, проведення лабораторних досліджень згідно з вимогами Санітарного регламенту.

Дотримання вимог нового Санрегламенту контролюють також фахівці Бобровицького територіального підрозділу Держпродспоживслужби. Крім того, під час наради з представниками місцевої освітянської спільноти вони обговорили питання безпечного харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

Разом з тим спеціалісти Бобровицького управління Держпродспоживслужби продовжують проводити систематичні щоденні перевірки соціально важливих об’єктів з питань дотримання санітарного законодавства та виконання протиепідемічних заходів у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Для інформування населення щодо запобігання занесенню і поширенню на території регіону гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, фахівці Держпродспоживслужби постійно співпрацюють із засобами масової інформації, як-то телебачення, соціальні мережі, інтернет-видання і таке інше, та проводять активну просвітницьку роботу, надаючи роз’яснення, проводячи бесіди, розповсюджуючи листівки тощо.

У разі потреби вживаються відповідні превентивні заходи, зокрема надаються попередження суб’єктам господарювання щодо недопущення в подальшому порушень карантинних вимог та необхідності дотримання протиепідемічних заходів.

Останні новини Чернігівщини

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень

У березні платники Чернігівщини поповнили бюджети на 1,3 млрд гривень 13:17

У березні 2021 року до бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини сплачено 1,3 млрд грн податків та зборів. У Головному управлінні пояснили, що цей показник перевищує надходження березня минулого року на 47 відс. або на 416,7 млн гривень.

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних 13:00

Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці

Чернігівська хвиля почало мовити у Козельці 12:57

UA: Українське радіо: Чернігівська хвиля почало мовити у селищі Козелець. Відтепер у цьому регіоні програми найбільшої радіомережі України можна слухати на частоті 88 FM.

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді

Актуальні питання реалізації 10 пріоритетів динамічного розвитку Ніжинщини обговорили на нараді 12:34

Її провів голова райдержадміністрації Григорій Ковтун з керівниками структурних підрозділів.

Майже 500 сіл Чернігівщини уже подали заявку для участі в програмі

Майже 500 сіл Чернігівщини уже подали заявку для участі в програмі "Інтернет-субвенція" 12:15

Даний проєкт має на меті забезпечити високошвидкісним інтернетом заклади соціальної інфраструктури, що розташовані в населених пунктах, де немає жодного оптичного провайдера.