Фахівці землевпорядної служби з початку року опрацювали 20,1 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру
Від початку 2021 року до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області надійшло 20 197 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. На сьогодні державні кадастрові реєстратори Чернігівщини опрацювали 20 131 заяву.

Найбільш запитуваними стали послуги з державної реєстрації земельної ділянки та надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
За заявами громадян фахівці зареєстрували 7 517 земельних ділянок та видали 7 229 витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки.
Також за цей період кадастрові реєстратори Чернігівщини видали 27 викопіювань з кадастрової карти (плану), внесли до Державного земельного кадастру відомості (зміни до них) про 2 507 земельних ділянок та виправили 228 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.