Оперативність, злагодженість, ефективність. Саме за таким принципом працюють мобільні бригади, які вакцинують громадян від коронавірусної інфекції
Тривають навчання співробітників мобільних бригад, які здійснюють щеплення від COVID-19. Зокрема, під час другого дня навчань, що проходять на базі КНП «Чернігівська обласна лікарня», медики КНП «Чернігівська міська лікарня №1» та КНП «Корюківський центр ПМСД» дізналися про аспекти поводження з вакциною та нюансами її введення. Також вони прослухали лекційний матеріал, який стосується розвитку пандемії коронавірусної інфекції та її вплив на загальне здоров’я громадян.

Один із лекторів-тренерів, завідувач загальносоматичного відділення з ліжками інтенсивної терапії КНП «Чернігівська обласна лікарня» Ігор Кузін, зокрема, зазначив: «Я розповів співробітникам бригад про можливість появи анафілактичного шоку та інші ускладнення, які можуть з’явитися після вакцинації, адже члени бригад повинні знати, що може очікувати людей після введення вакцини. Хоча поствакцинальні реакції проявляються доволі рідко, але медики повинні про них знати з метою надання невідкладної допомоги. Я сам вдався до вакцинації, попри те, що перехворів на коронавірусну інфекцію. Тобто, мені є що розповісти про цю недугу та її подолання».
Члени мобільних бригад отримали сертифікати, що дозоляють їм здійснювати щеплення. Так начальник КНП «Чернігівський обласний центр громадського здоров’я Володимир Тарасовський наголосив: «Нині завершилися дводенні навчання двох мобільних бригад – з Корюківського центру ПМСД та працівників мобільної бригади КНП «Чернігівська міська лікарня №1». Їх навчали сертифіковані тренери, які пройшли навчання у Києві, тому і мають доступ до не тільки навчання, а і роботи із пацієнтами, хворими на COVID-19. Отже, вакцинація відбувається вакциною AstraZeneca (Covishield), відповідно до «дорожньої карти», що визначена МОЗ. Процес вакцинації контролює як Управління охорони здоров’я ОДА, так і обласний Центр громадського здоров’я. Навчання триватиме і надалі – будуть задіяні працівники Новгород-Сіверського та Прилуцького центрів ПМСД».
Учасникам навчань вручено відповідні сертифікати.
Пресслужба Управління охорони здоров'я Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.