Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 квітня, 04:59:38

Ніжин: відбулася нарада щодо реалізації проектів по місту

11.03.2021   08:42Агенцiя

10 березня відбулася організаційна нарада під головуванням радника міського голови Сергія Охонька щодо реалізації проектів по місту. У засіданні взяли участь голови депутатських комісій та керівники управлінь та відділів виконавчого комітету.

Підняли важливі питання для розвитку інфраструктури міста щодо реконструкції парків Шевченка та Графського, розроблення дизайн коду, схеми розробки тротуарів в історичній частині міста, облаштування громадського простору в 3-му мікрорайоні, по вул.Космонавтів, вул.Амосова, вул.Незалежності та у віддалених мікрорайонах, ремонту фасадів будинків, ремонту доріг, ремонту вулиці Богушевича та приміщень в управлінні соціального захисту населення для ДРАЦСу.

Сергій Охонько надав окреме доручення відповідним підрозділам щодо земельних ділянок та комунального майна, яке використовується не належним чином або не сплачується орендна плата за їх використання; проведення нового конкурсу по встановленню валідаторів в громадському транспорті та впровадження картки ніжинця для користування громадським транспортом, в  тому числі і залізничним. Доручив розробити список осіб та систематизувати його хто порушує правила благоустрою.

Сергій Миколайович зазначив, що розпочалася робота по створенню авіаційно-логістичного комплексу на базі аеродрому «Ніжин» та логістичного хабу, планується створення індустріальних парків, створення фандрайзингу – це процес залучення грошових коштів та інших ресурсів (людських, матеріальних, інформаційних тощо), які організація не може забезпечити самостійно, та які є необхідними для реалізації певного проєкту або своєї діяльності в цілому.

Підняли питання щодо оптимізації комунальних підприємств, які дублюють між собою функції, але зі збереженням фахових фахівців – наголошував радник міського голови.

Не залишив без уваги культурну та спортивну сферу міста щодо будівництва культурних та спортивних об’єктів.

Головуючий надав доручення відповідальним підрозділам по всім піднятим питанням з конкретними термінами їх виконання.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 195 нових випадків COVID-19

Виявлено 195 нових випадків COVID-19 18:43

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 19 квітня в області зафіксовано 195 нових випадків COVID-19.

Водій мопеда пред’явив патрульним посвідчення, яке може бути підробленим

Водій мопеда пред’явив патрульним посвідчення, яке може бути підробленим 16:36

Вихідними один з екіпажів патрульної поліції на вулиці Шевченка зупинив за порушення правил дорожнього руху мопед М Zip.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 96 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 16:16

Упродовж минулого тижня з 12 по 19 квітня щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 190 чоловік особового складу та 60 одиниць спеціальної техніки.

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech

На Чернігівщині розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech 15:56

В понеділок, 19 квітня у Чернігівській області розпочали щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech.

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб

Збільшено штраф за завідомо неправдивий виклик спеціальних служб 14:11

Тепер за виклик спеціальних служб без вагомих причин правопорушникам доведеться сплатити від 850 до 3400 гривень.