Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 07:07:19

З робочою поїздкою до Сновської територіальної громади

11.03.2021   08:13Агенцiя

10 березня перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови облдержадміністрації Жанною Шерстюк та начальником управління освіти і науки облдержадміністрації Миколою Конопацьким відвідали з робочою поїздкою Сновську територіальну громаду.

Спочатку керівники представницької та виконавчої влади області побували у Сновській міській раді, де зустрілися із міським головою Олександром Медведьовим.

Примітно, що Сновськ став адміністративним центром усіх населених пунктів колишнього Сновського району. У результаті зміни конфігурації адміністративно-територіального устрою Чернігівщини зараз Сновська громада має 19 старостинських округів і входить до складу Корюківського району.

Під час візиту перший заступник голови обласної ради та заступник голови облдержадміністрації ознайомилися із роботою навчальних закладів громади.

За словами начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Олени Коваленко, після реорганізації мережі освітніх закладів Сновської громади зараз тут функціонують 13 навчальних закладів, 3 опорні школи та 7 НВК. З 2018 року діти навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти в сучасному освітньому середовищі Нової української школи. Для школярів з особливими освітніми потребами організовано інклюзивне навчання.

Відвідуючи комунальний заклад «Сновська гімназія» Чернігівської обласної ради, Ніна Лемеш та Жанна Шерстюк переконалися, що гімназія відповідає вимогам перебування та проживання в ній школярів, реалізації навчальних та виховних програм, організації дозвілля.

Розповідаючи про особливості діяльності КЗ «Сновська гімназія», директор цього навчального закладу Яна Тютюнник зазначила, що очолюваний нею педагогічний колектив працює над створенням атмосфери партнерства, взаємодопомоги та всебічного і творчого розвитку школярів. З часу проведення децентралізації здійснюється систематичне оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, зокрема оснащення їх обладнанням для поглибленого вивчення природничих та математичних предметів.

Також Ніна Лемеш поспілкувалася з учнівським загалом КЗ «Сновська гімназія» ЧОР та «Сновської міської гімназії». Пропагуючи серед підростаючого покоління здоровий спосіб життя, регулярні заняття спортом, перший заступник голови обласної ради, перший заступник голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, учасниця трьох Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України Ніна Лемеш побажала їм успіхів у навчанні та вагомих досягнень у спорті.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 726 нових випадків COVID-19

Виявлено 726 нових випадків COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 15 квітня в області зафіксовано 726 нових випадків COVID-19.

Президентська програма іпотечного кредитування «Доступне житло» буде розширена - Кирило Тимошенко 17:44

Верховна Рада 263 голосами «за» 13 квітня підтримала законопроєкт, що дозволяє найближчим часом видати близько 8 000 іпотечних кредитів і передати у фінансовий лізинг 12 000 квартир.

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА

Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА 16:55

За розрахунками Держстату, показник рівня інфляції в березні 2021 р. в області становив 101,6%, в Україні – 101,7%.

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок

Поліція затримала осіб, що обікрали магазин та приватний будинок 16:39

Вчора співробітники Чернігівського районного управління поліції та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області затримали в обласному центрі автомобіль з трьома підозрюваними. Чоловіки напередодні приїхали з Київщини та скоїли кілька крадіжок на території Корюківського району.