Виявлено 30 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 березня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.
У Срібнянському районі виявлено 10 нових випадків, у Бахмацькому - 7, у Куликівському - п'ять, у Коропському та Носівському - по одному. У Чернігові захворювання підтверджено у шести мешканців. З них дев'ятеро перебувають на госпіталізації, інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.
На жаль, маємо один летальний випадок. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померла 82-річна жителька Чернігова. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу в області ще 55 пацієнтів одужали від COVID-19. У Чернігові одужали 38 осіб,у Ніжині - 7, у Чернігівському районі - 5, у Бахмацькому - 3 та у Варвинському - двоє. З них 15 перебували на госпіталізації.
Підтверджених діагнозів інфікованих наCOVID-19 в області – 36 729. З них:
- 31 724 пацієнти одужали;
- 3 856 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
- 373 перебуває на госпіталізації в ЗОЗ;
- 700 летальних випадків;
- 76 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели 949 досліджень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.