Порушення правил дорожнього руху призводить до ДТП
Вчора, близько 17-ї години, на перехресті проспекту Миру та вулиці Софії Русової сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобілів Кia Sorento і Chevrolet Lacetti.
Патрульні, які прибули на місце, з’ясували, що 37-річна чернігівка, яка перебувала за кермом Кia, рухаючись проспектом Миру, проігнорувала червоний сигнал світлофора.
В результаті сталося зіткнення з автомобілем Chevrolet, який їхав в напрямку вулиці Софії Русової. На щастя, ніхто не постраждав.
Патрульні склали на водійку адмінпротокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП.
За вчора це вже друга автопригода, яка сталася через ігнорування водіями сигналів світлофора.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.