Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 01:09:53

Першим заступником голови Чернігівської ОДА призначена Олена Бойко

10.03.2021   10:24Агенцiя

Відповідне розпорядження голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко видала 4 березня 2021 року.

Бойко Олена

Бойко Олена

9 березня очільниця області представила Олену Анатоліївну під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА.  

Згідно з розподілом функціональних обов’язків, Олена Бойко буде опікуватися фінансово-економічним напрямком роботи обласної державної адміністрації.

Довідково: Бойко Олена Анатоліївна має дві вищі освіти. За фахом - економіст-менеджер (Херсонський міжрегіональний інститут бізнесу) та магістр державного управління (Одеський регіональний інститут державного управління Академії державного управління при Президентові України).

Протягом тривалого часу обіймала керівні посади у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, а також Міністерстві розвитку громад та територій України. Має більше 18 років стажу державної служби.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини