Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 22:25:27

Розслідування кримінального провадження за фактами незаконних порубок лісу в Сновській громаді триває

10.03.2021   07:54Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури тривають слідчі дії у рамках розслідування кримінального провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб одного з агролісогосподарських підприємств на території Сновської громади (ч. 2 ст. 364, ч. 1, ч. 2 ст. 367 КК України).

Під час досудового розслідування встановлено, що протягом 2019-2020 років на території ділянок зазначеного підприємства було здійснено незаконну порубку різних порід дерев, чим спричинено матеріальну шкоду у розмірі понад 2,5 млн грн.

Протягом останніх днів вже вручені підозри чотирьом службовим особам, які внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків допустили незаконну порубку майже 800 дерев. Також проведені обшуки на підприємстві, де вилучено документи щодо обліку деревини та її реалізації. На даний час тривають слідчі дії, спрямовані на збір нових доказів та перевірку вже отриманих з метою повідомлення підозри іншим, причетним фігурантам провадження.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини