Упродовж минулого тижня надзвичайники 43 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 1 по 8 березня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 194 чоловіки особового складу та 66 одиниць основної і спеціальної техніки.
Вогнеборці ліквідували 22 пожежі, 16 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 на об'єкті, 2 на транспорті, 1 сміття та 1 неексплуатуємої будівлі. На жаль, внаслідок пожеж загинула одна людина, одну особу врятовано.
Так, 7 березня до Служби порятунку "101" у м. Мена надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в
смт Макошине. Під час гасіння в будинку рятувальники виявили тіло 41-річного господаря. Вогнем пошкоджено стіни, майно та підлогу на площі 25 кв.м. Рятувальники врятували від знищення автомобіль "Volkswagen Golf", 2 житлових будинки, 4 господарчі будівлі. Причина пожежі наразі встановлюється.
Крім того, фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 3 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів, які були виявлені у Прилуцькому та Чернігівському районах. Знищено у встановленому порядку 3 вибухонебезпечні предмети, а саме: 2 артилерійські снаряди калібром 82, 122 мм, мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни.
Підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 12 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт населенню, зокрема буксирування транспортних засобів, надання допомоги населенню, працівникам бригад екстреної медичної допомоги, проведення аварійно-рятувальних робіт на місці ДТП.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression