Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 04:10:51

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

06.03.2021   14:05Агенцiя

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Для порятунку життів гуманістичний рух UAnimals запускає проєкт стерилізації в Миколаєві, Черкасах, Чернігові, Харкові та Полтаві.

Початок весни приносить не лише сонячну погоду, але й збільшення числа безпритульних тварин в Україні. Одна пара собак за три роки може збільшити чисельність тварин на вулиці до 500, а пара котів – до 370. Страждають від цього самі тварини, бо більшість народжених на вулиці приречені на смерть. Тож у UAnimals закликають бути відповідальними і не викидати тварин на вулицю, не купувати, а брати собак і котів з притулків та вулиць.

«Стерилізація є надзвичайним важливим і потрібним інструментом порятунку безпритульних тварин. Річ у тім, що одна пара собак за три роки може збільшити чисельність тварин на вулиці до 500, а пара котів – до 370. Народжуючись на вулиці, ці тварини приречені до страждань, знущань з боку неадекватних людей і загибелі через голод, холод, спрагу. Стерилізація в комплексі із популяризацією адопції є гуманним інструментом порятунку тварин. До цього варто додати, що UAnimals працює не лише з наслідками, але й причинами. Ми намагаємось на законодавчому рівні врегулювати відповідальність власників, які мають нарешті зрозуміти, що тварина – не іграшка, яку можна просто викинути чи залишити на дачі», – розповідає Олександр Тодорчук, голова UAnimals.

Якщо ви волонтер в одному із перелічених міст і маєте тварину на стерилізацію, ви можете звернутись за телефонами нижче та записатись у чергу на безкоштовну стерилізацію. Проєкт триватиме весь березень. Звертаємо увагу на те, що мова йде про стерилізацію саме безпритульних, а не домашніх тварин.

Чернігів: Яна Тулупова, 0933014150. Триває запис на стерилізацію котів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.