Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 10:15:36

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення

06.03.2021   09:11Агенцiя

На Чернігівщині чарівна стать становить більше половини постійного населення – 54,5%, або 535,8 тис., майже дві третини з яких проживає в міській місцевості. Середній вік жительок області – 47 років.

Сучасна жінка прагне задовольнити потреби в самореалізації та активна на ринку праці: на підприємствах, в організаціях та установах області у 2020 році працювали 94 тис. жінок, це 55% загальної кількості штатних працівників.

Також представниці прекрасної статі створюють сім’ї, стають турботливими дружинами та мамами. У 2020 році зареєстрували шлюб понад 3,5 тис. жительок Чернігівщини. Середній вік нареченої при вступі до шлюбу становить 32 роки.

У минулому році мамами стали майже 6 тис. жінок, половина з яких відчула радість материнства вперше. Більшість малюків народжували жінки у вікових групах 25–29 та 30–34 роки. Вік матері при народженні першої дитини – 26 років.  

Жінки на Чернігівщині, як і в Україні, витриваліші за чоловіків та живуть довше. Їх середня очікувана тривалість життя при народженні на 10 років більше, ніж чоловіків, та становить 77 років.
    
Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини