Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 03:55:19

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

05.03.2021   13:45Агенцiя

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

- Лютий видався не менш насиченим, аніж січень. Але хочу запевнити – попереду нас чекає ще більша активність, - звернувся до підлеглих начальник управління, полковник Служби судової охорони Олександр Рибак. – Служба має чітку стратегію розвитку на найближчі роки. Нам усім є над чим працювати для досягнення поставленої задачі і виправдати довіру людей та держави, гідно виконуючи функції із забезпечення безпеки судової влади.

В ході наради профільні заступники озвучили результати проведеної роботи, доповіли щодо поточного стану справ та окреслили ключові напрями діяльності в березні.

Упродовж звітного періоду кількість об'єктів, що перебувають під охороною управління, поповнились дванадцятою установою системи правосуддя. Це Щорський районний суд Чернігівської області.

Судовими охоронцями було забезпечено безпеку майже 3,4 тис судових засідань, через які пройшли понад 9 тис осіб. Заради уникнення порушень громадського порядку, під час розгляду 4-ох потенційно конфліктних судових засідань залучалося посилення нарядів.

Вилучено 98 заборонених предметів, що майже вдвічі більше, ніж у січні. Майже половина - 46% - ножі, 30% - сльозогінні балончики, інші колючо ріжучі предмети – 15%, 7% склали пристрої споряджені гумовими кулями, 2,2% – шокери. Найбільшу кількість небезпечних речей вилучено в Деснянському районному суді м. Чернігова – 42 та Новозаводському райсуді – 27.

Значну увагу приділили профпідготовці. Зі співробітниками ІІ та ІІІ категорії проведено цикл занять, у тому числі відпрацювання практичних навичок володіння вогнепальною зброєю. Набуті знання судові охоронці підкріпили складанням відповідних заліків. На базі сімох судів провели тактико-спеціальні навчання.

Не припиняється робота з удосконалення обладнання службових приміщень. Зокрема, для посилення безпеки співробітників при поводженні зі зброєю було придбано та встановлено стаціонарний кулевловлювач.

Планомірно здійснюються заходи тилового та логістичного забезпечення. Ряд об'єктів охорони облаштовано додатковими технічними засобами відеозв’язку з виведенням зображення на монітори оперативно-чергової служби. Крім того, проведено чималий обсяг будівельних робіт, в ході яких відремонтовано 15 службових приміщень.

На завершення Олександр Рибак вчергове нагадав підлеглим щодо необхідності безумовного виконання організаційно-розпорядчих та нормативних документів, якими керується в своїй діяльності Служба судової охорони.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.