Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 11:00:14

Минулого року на Чернігівщині припинено нелегальну діяльність 16 АЗС та АГЗС

05.03.2021   10:30Агенцiя

Крім того вилучено з незаконного обігу 1266,5 тонни паливно-мастильних матеріалів вартістю 29,2 мільйона гривень, обладнання – на суму 11,1 мільйона гривень.

Накладено арешт на 971,7 тонни вилученого пального на суму 22,4 мільйона гривень, обладнання – на 1,5 мільйона гривень. Виявлено 33 порушення вимог законодавства суб'єктами господарювання у сфері обігу пального.

Все це результат роботи створеної за дорученням Кабінету Міністрів України робочої групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території Чернігівської області. У складі цієї робочої групи працювали представники правоохоронних та контролюючих органів, Нафтогазової асоціації України та Асоціації скрапленого газу.

Підсумки минулорічної діяльності, спрямованої на припинення незаконного обігу пального, в масштабах України розглянули під час селекторної наради під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Від Чернігівської області участь у нараді взяв заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко.

У ході наради Міністр Чернишов зазначив, що відповідні робочі групи були створені в кожній області України, їхні чіткі дії та злагоджена робота наразі є дуже важливою і відповідальною.

— За дорученням Прем’єр-міністра України в регіонах необхідно оновити склад міжвідомчих груп й продовжити діяльність, спрямовану на припинення незаконної торгівлі пальним. У міжвідомчих групах мають бути представники Нацполіції, органів ДФС, ДСНС, ДАБІ, Управління Держпраці, Держекоінспекції, Держпродспоживслужби, Антимонопольного комітету та органів прокуратури, — наголосив Олексій Чернишов.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини