Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 12:51:52

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

04.03.2021   17:02Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило інфікування у 67 чернігівців, 21 ніжинця, 20 жителів Носівського району, 11 – Чернігівського, десяти – Городнянського, восьми – Козелецького. По одному хворому в Прилуках, Бобровицькому, Коропському, Борзнянському і Семенівському районах, шестеро – у Корюківському, троє – у Куликівському, двоє – у Сосницькому. По сім інфікованих у Ніжинському районі та Ріпкинському. З них 25 хворих на госпіталізації.

На жаль, маємо ще п’ять летальних випадків. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє чоловіків – 45-річний ніжинець і 68-річний чернігівець, а також 79-річна жителька Городнянського району, 76-річна – Ріпкинського та 67-річна жінка з Куликівського. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 72 хворих. З них 11 чернігівців, семеро ніжинців, шестеро жителів Козелецького району, один – Новгород-Сіверського. По два одужавших у Бобровицькому, Борзнянському, Коропському, Куликівському, Ніжинському, Семенівському й Сновському районах, по три – у Варвинському, Ічнянському, Корюківському, Менському і Ріпкинському. По п’ять хворих одужало у Городнянському районі та Носівському, по чотири – у Бахмацькому й Чернігівському. З них 29 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 36 188 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 31 379 пацієнтів одужало;
– 3 684 — лікується амбулаторно;
– 358 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 691 летальний випадок;
– 76 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 1500 тестувань на коронавірус.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.