Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування
Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.
За кілька хвилин один з патрульних екіпажів виявив та зупинив авто, про яке ішлося в орієнтуванні.
З’ясувалося, що за кермом перебував 36-річний чернігівець, який вже раніше потрапляв до поля зору патрульної поліції – громадянина неодноразово виявляли за кермом автомобіля в стані алкогольного сп’яніння.
Від самого початку спілкування поліцейські помітили у водія зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння, до того ж чоловік поводився зухвало: лаявся, ображав патрульних та погрожував їм. Заспокоївся лише тоді, коли після неодноразових прохань та попереджень на нього одягли наручники.
Чоловік погодився пройти медогляд у встановленому законом порядку. Результат виявився позитивним – 1,04 проміле алкоголю.
Патрульні склали на громадянина низку адміністративних матеріалів, а саме: за ч. 3 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння вчинене двічі протягом року), ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою позбавленою такого права) та ст. 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП. Транспортний засіб доправлений на арештмайданчик.
Суд позбавив чоловіка права керування транспортними засобами за попередні аналогічні правопорушення, а посвідчення водія давно вилучено. Одне з таких судових засідань відбулося 28 січня поточного року, на якому водія вчергове позбавили права керування строком на 10 років, а також зобов’язали сплатити штраф 40 800 гривень.
У загальній кількості рішень суду, за якими громадянина притягнули до адміністративної відповідальності за керування в стані сп’яніння (які вже набрали чинності), - 14.
Патрульна поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.