Олександр Кодола провів особистий прийом громадян
2 березня міський голова Ніжина Олександр Кодола провів особистий прийом громадян.
Серед питань, з якими до міського голови звернулись ніжинці – недотримання вимог і курсування по місту багатотоннажного транспорту, обмеження швидкості руху автотранспорту по вулиці Чернігівській та облаштування там пішохідної зони, вивчення можливості заповнення вакансії державного нотаріуса в Ніжині та інше.
Також надійшло звернення про надання матеріальної допомоги на лікування, та запропоновано ескіз для виготовлення та встановлення меморіального знаку Героям Крут.
Олександр Кодола розглянув всі звернення, надав вичерпні відповіді жителям та надав доручення керівникам профільних підрозділів щодо вивчення та вирішення даних питань в найкоротші терміни.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.