Архієрейське богослужіння в Михайлівському храмі м. Бобровиця
28 лютого у Неділю про блудного сина, у храмі Архістратига Божого Михаїла м. Бобровиця було звершено Божественну літургію.

На запрошення Високопреосвященнішого Митрополита Ніжинського і Прилуцького Климента участь у Богослужінні взяли участь Високопреосвященніший Митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн та Високопреосвященніший Митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон.
Після читання Святого Євангелія Митрополит Іоанн звернувся до парафіян зі словом проповіді.
За літургією були піднесені сугубі молитви про позбавлення від епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу з хворобою.
Наприкінці богослужіння Митрополит Климент подякував Владикам за спільну молитву, а настоятелю і парафіянам храму за гостинність та прикликав на всіх Боже благословення.
http://orthodox.cn.ua/2021/02/28/arxijerejske-bogosluzhinnya-v-mixajlivskomu-xrami-m-bobrovicya-2/?fbclid=IwAR0LPQWCmO2MwHhEwPQB66zWvKtc1lG5KiZDSIxKH6i41EArlnxTH3S1Ato
Останні новини Чернігівщини

Міжнародне лідерство для підлітків: Klitschko Foundation запрошує взяти участь в проєкті Interexchange Academy 11:35
Klitschko Foundation спільно з Фондом Німецького футбольного союзу DFB-Stiftung Egidius Braun знову втілять семиденний інтенсив для української та німецької молоді Interexchange Academy 2025.

«Армія відновлення» Чернігівщини: – понад 9 тис. направлень 11:30
Служба зайнятості продовжує залучати мешканців територіальних громад області до лав «Армії відновлення».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:26
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.
«єВідновлення»: в області понад два мільярди гривень компенсацій нараховано по майже шести тисячах заяв 08:37
На Чернігівщині триває реалізація державної програми з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло «єВідновлення». Про наявну ситуацію в регіоні розповів під час брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Історичні традиції та мистецька освіта: підходи до розбудови національної ідентичності обговорили члени коордради 08:34
Про утвердження української національної та громадянської ідентичності говорили сьогодні на черговому засіданні профільної коордради. Зустріч відбулася в Чернігівському колегіумі.