Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 22:34:09

У березні відкривається запис на щеплення від COVID-19

01.03.2021   07:49Агенцiя

Вакцинація від коронавіруса в Україні стартувала в лютому, а починаючи з березня всі бажаючі зможуть записатися на щеплення.

Буде доступно кілька механізмів подачі заявки - через портал цифрових послуг "Дія", мобільний додаток "Дія", контакт-центр МОЗ за телефоном 0-800-60-20-19. Також записатися на щеплення можна буде у свого сімейного лікаря.

Після онлайн-реєстрації людина отримає підтвердження про запис в електронну чергу. Коли з'явиться можливість вакцинуватися, прийде повідомлення для вибору пункту щеплення і часу.

Варто відзначити, що безкоштовна вакцинація проти коронавірусу проходить поетапно. В першу чергу вакцинують медиків з високим ризиком зараження, військових з ООС, персонал і мешканців будинків для осіб похилого віку.

На другому етапі - осіб від 80 років, медиків і соцпрацівників. На третьому етапі - українців від 65 років, службовців держструктур безпеки, військових, вчителів. Потім - осіб старше 60-ти, людей з хронічними захворюваннями, осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі.

На п'ятому етапі щеплення отримають інші громадяни 18-59 років. При наявності достатньої кількості вакцин вони зможуть вакцинуватися і раніше настання п'ятого етапу в порядку запису.

Дані про вакцинацію будуть внесені до єдиного реєстру на базі системи eHealth, яку використовують сімейні лікарі.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.