Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 05:40:55

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

27.02.2021   12:30Агенцiя

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Рейтинг враховує дотримання:
    принципу передбачуваності регуляторної діяльності;
    відповідності проєктів регуляторних актів вимогам та принципам державної регуляторної політики,
    вимогам оновленої методології проведення аналізу впливу при підготовці проєктів регуляторних актів;
    вимог щодо обов’язковості погодження проєктів актів з Державною регуляторною службою України;
    здійснення регуляторними органами відстеження результативності дії регуляторних актів.

Загалом, із 4-х поданих на розгляд та погодження Державною регуляторною службою України у 2020 році проєктів регуляторних актів 2 підготовлені Департаментом розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації (https://cg.gov.ua/index.php?id=31003&tp=1, https://cg.gov.ua/index.php?id=31673&tp=1), 1 – Департаментом енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (https://cg.gov.ua/index.php?id=32872&tp=1), вони погоджені Державною регуляторною службою України; ще один проєкт, підготовлений Новгород-Сіверською районною державною адміністрацією (https://novgadm.cg.gov.ua/index.php?id=622&tp=1), не був погоджений через невідповідність вимогам та принципам державної регуляторної політики.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.