Відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради
26 лютого відбулося чергове пленарне засідання 7 сесії Ніжинської міської ради. У засідання взяли участь 32 депутата міської ради, заступники міського голови, керівники управлінь та відділів.
На сесії розглянули 53 питання, які стосувалися комунальної, майнової сфери. У ході сесії депутати міської ради прийняли рішення про виконання бюджету Ніжинської територіальної громади за 2020 рік, до паспортів міських цільових програм, що спрямовані на розвиток громади.
Затвердили програму Реставрації пам’яток архітектури Ніжинської територіальної громади на 2021 рік, спрямовані на розвиток міста. Внесли зміни до бюджету Ніжинської територіальної громади. А саме, включили в бюджет вільні залишки коштів, які склалися на 1 січня поточного року, в тому числі і освітні субвенції. Кошти освітніх субвенцій спрямували на заробітні плати педагогічних працівників шкіл, інклюзивно ресурсного центру, оплату поточних ремонтів туалетів у школах. Залишок цільових коштів НЕФКО направили на термомодернізацію ЗОШ №10 на завершення розрахунків по термомодернізації. З вільних залишків загального фонду 20 млн.грн. направили на заробітні плати працівникам бюджетних установ. Виділили кошти на фінансування освітніх субвенцій: на заміну вікон у школах. Виділили кошти на підтримку: пологового будинку, на підтримку ОСББ щодо проведення енергоефективних заходів, фінансова підтримка водоканалу. За пропозицією старости Кунашівсько-Переяслівського округу виділили кошти у сумі 932 тис.грн. на виконання робіт в окрузі.
Серед інших планових проєктів рішень – це продовження договорів оренди нерухомого майна, поновлення договорів оренди земельних ділянок, припинення права оренди, надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.