Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 16:48:44

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

27.02.2021   09:45Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 26 лютого по 8:00 27 лютого 2021 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

В с. Комарівка Борзнянського району  о 17 год. 12 хв. 26 лютого водій  автомобіля "ВАЗ 21099"  не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з придорожнім деревом, внаслідок чого водій отримав тілесні ушкодження та  був госпіталізований до КНП «Борзнянська центральна районна лікарня».


Пожежі – 6:

пожежі в житловому секторі – 4:

  - в  с. Курінь  Ніжинського району (Бахмацька ТГ) в господарстві по вул. Затишній, 19 о 08 год. 08 хв. 26 лютого сталася пожежа житлового будинку (6х8 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищені покрівля та перекриття на площі 40 кв.м, пошкоджені стіни на площі 5 кв.м та майно. Причина пожежі та збиток встановлюються.

 - в с. Нова Басань Ніжинського району (Новобасанська ТГ) в господарстві по  вул. Береговій, 81 о 13 год. 30 хв. 26 лютого сталася пожежа житлового будинку (5х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищені покрівля та перекриття, пошкоджені стіни та майно. Причина пожежі та збиток встановлюються.

  - в  м. Чернігові в господарстві по вул. Авіаторів, 20 о 18 год. 44 хв. 26 лютого сталася пожежа житлового будинку (8х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджені перекриття на площі 5 кв.м та майно. Причина пожежі - порушення правил технічної експлуатації електропобутових приладів.

- в  с. Киїнка  Чернігівського району (Киїнська ТГ) в господарстві по  вул. Поліській, 49 о 21 год. 26 лютого сталася пожежа господарчої будівлі (5х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджені покрівля та стіни на площі 40 кв.м, майно. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем господаря.

пожежі на транспорті – 1:

- біля с. Зруб Ніжинського району (Вертіївська ТГ) о 02 год. 01 хв. 27 лютого сталася пожежа автомобіля "MAN". Вогнем знищене колесо. Причина пожежі та збиток встановлюються.

інші пожежі – 1:

- в м. Чернігові по вул. Кільцевій, 16 о 12 год. 04 хв. 26 лютого сталася пожежа гаража (5х9 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищені автомобіль "Porsche Cayenne", діагностичне та електричне обладнання, майно, пошкоджені покрівля гаража на площі 10 кв.м, облицювання, вхідні двері та майно. Причина пожежі та збиток встановлюються.  Внаслідок пожежі травмовані 2 особи, які з опіками обличчя I ступеня були доставлені до КНП "Чернігівська обласна лікарня".


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 26 лютого по 20 годину 27 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, місцями невеликий дощ з мокрим снігом, місцями слабкий туман, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі  від 1º морозу до 4º тепла, вдень 1-6º тепла.
По м. Чернігову хмарна погода з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ з мокрим снігом, слабкий туман, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі 1-3º тепла, вдень 3-5º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини