Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 липня, 01:48:50

У Чернігові лікарі масово відмовляються вакцинуватися від коронавірусу

25.02.2021   08:32Агенцiя

У Чернігові лише третина лікарів, які потрапили у першу хвилю вакцинації від COVID-19, погодилися зробити щеплення препаратом Covishield, повідомив секретар Чернігівської міськради Олександр Ломако.

Ломако

Ломако

"У місті за критеріями підлягають вакцинації 280 лікарів, із них погодилися 87. Близько 150 лікарів уже перехворіли", – зазначив він.

Масова вакцинація медиків розпочнеться наприкінці цього тижня, а повторне щеплення зроблять через шість тижнів, уточнив секретар міськради.

За його словами, людей, старших 80 років, яких включили до другого етапу, вакцинуватимуть винятково в лікарні.

"У кожному флаконі 10 доз вакцини. Тому мобільна бригада не може їздити по квартирах, отже, ці люди мають згідно з графіком їхати на вакцинацію до лікарень", – додав Ломако.

https://www.5.ua/suspilstvo/u-chernihovi-likari-masovo-vidmovliaiutsia-vaktsynuvatysia-vid-koronavirusu-237754.html?fbclid=IwAR2zBkdJMKXhoVtc9rLL29KKlo3OuTelroM_OUPYA-DjoYXWcF6csgoWJZ8

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини