Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 12:34:13

Судові охоронці відшліфували професійні навички на об’єктах, що охороняються за межами обласного центру

20.02.2021   10:48Агенцiя

Співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області провели чергові тактико-спеціальні навчання.

По плану відпрацювали два суди. На кожному об’єкті відточували різні тактичні завдання, спрямовані на підвищення професійного рівня із забезпечення надійної охорони та безпеки судових установ.
Перший об'єкт - Куликівський районний суд Чернігівської області.
 
Далі за маршрутом попрямували на Київщину - до Славутицького міського суду. Навчання відбулися під загальним керівництвом начальника ТУ ССО у Чернігівській області Олександра Рибака.

Інсценувати та попередити дії правопорушника, припинити спробу нападу на суддю, відпрацювати способи проникнення на заблоковані об’єкти охорони, вивести із зали судового засідання порушників громадського порядку, евакуювати учасників судового процесу, – ці та багато інших завдань відпрацювали учасники навчань.

- Такі змодельовані конфліктні ситуації можуть щодня виникати в судах.  Необхідно, щоб в реальних умовах наші наряди діяли як єдине ціле - були готові спрацювати на випередження і усунути небезпеку злагоджено і професійно. Жодне порушення громадського порядку не повинно заважати судді здійснювати неупереджене та справедливе правосуддя, - наголосив Олександр Рибак.

Підбиваючи підсумки навчань, керівництво проаналізувало виконання кожного етапу та акцентувало увагу на необхідності враховувати відпрацьовані ситуації в повсякденній службовій діяльності з метою вчасного та правильного реагування на них.

Також начальник теруправління перевірив порядок та правильність ведення службової документації та провів індивідуальні бесіди зі співробітниками відділення.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини