Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 17 квітня, 12:27:17

У Чернігові перенаправлять транзитні вантажівки з Кільцевої на ближчі до виїзду з міста Олександрівську та Малиновського

20.02.2021   10:34Агенцiя

Ці вулиці відремонтують, зроблять там транспортні розв'язки, а на Кільцевій - також і вуличне освітлення.

У Чернігові цього року готуються приступити до практичного розв’язання комплексу проблем, пов’язаних з проїздом великовантажного автотранспорту по Кільцевій/Шевченка до північно-західного визду з міста (в бік Новгорода-Сіверського). Завдання – розвантажити від транзитного вантажного транспорту магістральні вулиці (зокрема, значну ділянку вулиці Шевченка) та густозаселені житлові квартали. Про те, щоби пустити вантажний транспорт по більш наближених до виїзду з міста вулицях Олександрівській та Малиновського, говориться вже тривалий час, і в тому числі - публічно.  

18 лютого на засіданні виконавчого комітету міської ради прийняті два рішення, які стосуються наступних кроків в облаштуванні такого шляху.

Зокрема, у прийнятих змінах до рішення щодо переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури,  природоохоронних заходів та інвестиційних проектів на 2021 рік, що фінансуються за рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади, зазначені кошти в сумі 12 млн грн. з цільовим призначенням «Поточний середній ремонт ділянок доріг вулиць Кільцева, 1-го Травня, Олександрівська, Малиновського в м. Чернігів».

Як пояснив на засіданні керівник міського управління ЖКГ Ярослав Куц, ці кошти закладаються для того, щоби вже зараз була технічна можливість починати всі проектні та процедурні моменти, пов’язані з ремонтом цих вулиць.

На повне виконання таких значних робіт потрібна набагато більша сума, яку місто шукатиме та залучатиме. Відповідні наміри міської влади озвучив на виконкомі чернігівський міський голова Владислав Атрошенко:

- На сьогоднішній день  можу констатувати, що в нас налагоджуються стосунки з обласною державною адміністрацією. Ми один одного чуємо, розуміємо. Є, можливо, різні точки зору на деякі питання бюджету – але я думаю, що ми «дошліфуємо» всі ці речі. Приємно, що сьогодні область бачить  проблему міста в необхідності розвантаження магістральних шляхів від грузового транспорту. І як раз це ініціатива губернатора – допомогти з обласного дорожного фонду на будівництво дороги. Мається на увазі Кільцева від Миру до Олександрівки з поворотом наліво і з виїздом машин через фабрику «Сіверянка» і по Малиновського на Шевченка в напрямку Новгорода-Сіверського. Це важливе питання. І воно потребує серйозних асигнувань. Губернатор долучається до цього питання і ми разом робимо цю велику справу для міста.

Як нам уточнив керівник управління ЖКГ пізніше, у двох місцях облаштування нового шляху для проїзду вантажного автотранспорту через вулиці 1 Травня, Олександрівську та Малиновського включатиме влаштування кругового руху автотранспорту на перехрестях. Це перехрестя 1 Травня/Кільцева і Малиновського/Шевченка. Роботи плануються вже на 2021 рік.

На цьому ж засіданні виконкому погоджені зміни до комплексної програми розвитку ЖКГ міста, які стосуються, зокрема, влаштування освітлення вулиці Кільцевої. 9,3 млн грн. в рамках цієї програми пропонується передбачити на будівництво мережі зовнішнього освітлення цієї вулиці.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення

Біля Охіньок на Н-07 укріплюють укоси та роблять ровики поширення 12:23

Проводиться підготовка до капітального ремонту ділянки дороги від Мільків до Охіньок. Згодом тут проводитимуть регенерацію основи та укладатимуть нове асфальтобетонне покриття. Протяжність ремонтованої ділянки - 6 км.

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень виявлено 45 порушень правил рибальства зі збитками понад 21 тис. грн, - Чернігівський рибоохоронний патруль 12:17

За тиждень з 8 по 15 квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 45 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 18 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), в тому числі два з ознаками кримінального правопорушення. Також складено 16 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі

Чернігів: стартував цьогорічний прийом проєктів Бюджету участі 11:50

У Чернігові з 15 квітня розпочинається цьогорічний прийом проєктів в рамках Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі), який триватиме по 31 травня. Ці часові рамки, передбачені чинним Положенням про громадський бюджет нашого міста.

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю

В Чернігові презентували книгу про знищені дерев’яні храми з доповненою реальністю 11:36

Проект «Знищені шедеври української дерев’яної сакральної архітектури. Книга з доповненою реальністю» презентували 15 квітня науковій громадськості Чернігова в обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Це масштабний проект, що складається з декількох взаємопов’язаних частин.

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів

Повноваження старост та комунікація з жителями старостинських округів 11:31

Чернігівський регіональний центр підвищення кваліфікації продовжує серію дистанційних навчань «Здійснення старостою своїх повноважень та пошук ефективних комунікацій із жителями старостинських округів». Чергові онлайн-сесії проводяться 15–16 квітня. Цільова аудиторія – старости старостинських округів територіальних громад області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини