Допомогу за успіхи в навчанні для дітей вразливих категорій одержать 77 чернігівських школярів
За підсумками першого семестру цього навчального року заохочувальну допомогу за успіхи у навчанні для дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один з батьків яких загинув в районі проведення АТО/ООС отримають 77 учнів, які навчаються у закладах середньої освіти Чернігова.

Процедурне рішення про виплати було прийняте 18 лютого на засіданні виконавчого комітету.
Як ми вже інформували раніше, така додаткова допомога виплачується в Чернігові всім дітям з цих категорій, які навчаються на високому та достатньому рівні навчальних досягнень. Мета - підтримка зусиль, докладених цими дітьми до навчання. Дані виплати передбачені міською "Програмою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки", затвердженою рішенням Чернігівської міської ради від 01.12.2020 року №2/VIII-25. Загальний прогнозований обсяг фінансування проведення виплат допомоги за успіхи у навчанні, передбачених цією міською Програмою, становить 450 тис. грн.
У Чернігові з міського бюджету щорічні заохочувальні стипендії в навчальний період року виплачуються переможцям фінальних етапів обласних і всеукраїнських предметних олімпіад. Окрім того, є міські стипендії спортсменам, які вибороли призові місця на міжнародних (1-6 місця) змаганнях та в чемпіонатах України (1-3 місця). Окрім того, з метою підтримки і стимулювання творчо обдарованих дітей щомісячна стипендія в навчальний період виплачується учням закладів позашкільної мистецької освіти міста, які стали лауреатами або дипломантами міжнародних та всеукраїнських фестивалів, оглядів, конкурсів, виставок і пленерів.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.