Поліцейські затримали підозрювану у шахрайстві за схемою "ваш родич у біді"
Співробітники відділу кримінальної поліції Чернігівського районного управління поліції викрили 35-річну чернігівку, якій інкримінують вчинення шахрайський дій стосовно пенсіонерки.
Вранці 18 лютого на лінію «102» зателефонувала 84-річна чернігівка, яка постраждала від шахрайських дій. На її стаціонарний телефон надійшов дзвінок: голос у трубці представився слідчим і сказав, що онук пенсіонерки нібито побив чоловіка, на лікування якого терміново необхідні кошти. Через деякий час додому до потерпілої прийшла незнайомка, якій бабуся віддала 14 тисяч гривень «на лікування».
В ході оперативно-розшукових заходів поліцейські менш ніж за добу встановили особу зловмисниці та затримали її. Чернігівка зізналась у скоєному та надала правдиві свідчення. Поліція встановлює всіх причетних до вчинення шахрайства.
Нині вирішується питання про обрання запобіжного заходу та оголошення про підозру зловмисниці у вчиненні правопорушення.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому). Її максимальна санкція передбачає до 3 років позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52
В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.
Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34
Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.