Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 квітня, 20:25:51

Підприємців поінформували про новації в умовах ведення бізнесу

17.02.2021   11:30Агенцiя

16 лютого відбулось засідання "круглого столу" представників малого та середнього бізнесу з ДПС у Чернігівській області, координатором та організатором якого виступила ДО "РФПП по Чернігівській області".

Заступниця директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА Світлана Полторацька зазначила, що даний захід є продовженням співпраці бізнесу та влади і має на меті підтримати інформаційно підприємців Чернігівської області.

Валерія Неудачина, генеральний директор Фонду та Марія Фінюк, заступниця генерального директора, в свою чергу наголосили про те, що держава відкрита для бізнесу та всіми засобами сприятиме його підтримці.

Якісні роз'яснення у формі конструктивного діалогу представникам бізнесу надали спеціалісти з ДПС у Чернігівській області.

Щодо проведення кампанії декларування доходів громадян у 2021 році доповідала Ольга Корнієвська – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області.

З проблемними питаннями щодо програмних реєстраторів розрахункових операцій допомагала розібратись Інна Чумакова – начальник відділу організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг, ведення Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, розгляду звернень державних органів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області.

А Валерій Коваль - заступник начальника відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту - надавав консультації з питань перевірок ДПС, окреслив всі новації, які запроваджуються з введенням в дію законів України «Про внесення змін до законів України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг».

Представники малого та середнього бізнесу зазначили, що на меті підприємців нашої області є збагачення економіки нашого краю у тісному поєднанні з власне добробутом самих бізнесменів.

Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка

Використання знайденої чужої банківської картки - це крадіжка 15:12

За процесуального керівництва Прилуцької окружної прокуратури 20.04.2021 із направленням обвинувального акту до суду завершено досудове розслідування стосовно 2-х мешканців Прилуцького району, які спільно за попередньою змовою групою осіб таємно викрали чуже майно.

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій

Необхідно забезпечити дистанціювання людей під час святкових обрядів - влада звернулась до представників релігійних організацій 15:03

21 квітня голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко обговорила з представниками обласної Ради Церков та релігійних організацій, правоохоронними органами концепцію відзначення Вербної Неділі, Великодня та проведення поминальних днів в області в умовах карантинних обмежень.

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва

Незаконна рубка дерев на території Красилівського лісництва 14:55

Фахівцями Державної екологічної інспекції у Чернігівській області під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства виявлено незаконну рубку дерев дуба звичайного у лісових насадженнях Красилівського лісництва державного підприємства «Чернігівське лісове господарство».

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 12:11

22 квітня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Кодоли.

"Велике будівництво" на дорогах Чернігівщини 12:08

В рамках програми Президента України "Велике будівництво" цього року у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.