Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 15:19:52

“На крилах надії” – у Чернігові

19.10.2012   08:40

У Чернігові розпочався П’ятий всеукраїнський фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями “На крилах надії”.

“На крилах надії”

“На крилах надії”

На фестиваль, що проходитиме упродовж двох днів у Палаці для дітей та юнацтва, до Чернігова приїхали 165 учасників із 23 областей України.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська організація “Союз організацій інвалідів України” та Державна служба з питань інвалідів і ветеранів України.

Голова Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України Володимир Маслаков вручив започатковані нещодавно відзнаки служби представникам Чернігова, серед них – голові організації інвалідів “Гіппократ” Валентині Фрол.

Учасників фестивалю також привітав Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Він назвав високою честю для міста приймати цей фестиваль.

“Чернігів має честь прийняти талановитих людей з усієї України, які знайшли нову віру і підтримку”, – сказав він. О.Соколов підкреслив, що міська влада опікується людьми з особливими потребами. У місті діє програма підтримки таких організацій, що кожного року фінансується з міського бюджету.

Таланти учасників фестивалю, які виступатимуть у різних жанрах, оцінюватиме журі на чолі з начальником управління культури міської ради Олегом Васютою. Кращі виступи будуть відібрані до святкового концерту в Українському домі з нагоди Міжнародного дня інвалідів, що відзначатиметься у грудні. Крім того, організатори запевнили, що всі учасники всеукраїнського фестивалю “На крилах надії” отримають дипломи і подарунки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини