Виявлено 26 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 лютого в області зафіксовано 26 нових випадків COVID-19.
ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 17 ніжинців, двох прилучан, чотирьох жителів Куликівського району, по одному - у Семенівському, Новгород-Сіверському районах та у Чернігові. З них 15 осіб на госпіталізації.
На жаль, маємо ще 5 летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли троє жителів Чернігова: чоловік 61 року і двоє жінок 80 і 78 років, 85-річний чоловік з Коропського району, 71-річний - з Ніжина. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужало 116 хворих. З них 65 чернігівців, 23 ніжинці, шість жителів Новгород-Сіверського району, двоє - Чернігівського. По троє одужали у Ріпкинському, Менському, Козелецькому і Борзнянському, по чотири - у Бахмацькому та Корюківському районах. З них 37 осіб перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.
Загалом на Чернігівщині 34 830 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 29 846 пацієнтів одужало;
– 3 980 — лікуються амбулаторно;
– 299 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 634 летальних випадків;
– 71 особа померла із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели 140 ПЛР-досліджень та 690 ІФА-тестів.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!